spybot search and destroy free for windows 7 blackberry text message spy android phone tracker theft click nokia mobile tracking by imei number xx

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, стандартне горло, знімне, вент.дно, 150ml. (колір в асорт.2)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, стандартне горло, соска швидкий потік, знімне вентильоване дно, 300ml., (колір в асорт.2)Nuby Термочутлива пляшечка, широке горло, вентильоване дно, 180ml. (колір в асорт.4)

Nuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, стандартне горло, знімне, вент.дно, 150ml. (колір в асорт.2)

Цена: 284 p.

Пляшечка: Зроблена з прозорого, ударостійкого пластику.

Соска: Запатентована система соски Nuby™ дозволяє масажувати ясна та полегшує процес прорізування зубів. Антиколікова система соски дозволяє призупинити ковтання повітря та виникнення кольок.

Термодатчик покаже оптимальну температуру годування. Знімне вентиляційне дно не дає повітрю поступати в соску.

Спеціально розроблений повітряний клапан відкривається в момент звершення малюком смоктальних рухів. Така система дозволяє повітрю поступати через дно пляшечки, допомагаючи призупинити ковтання повітря малюком та виникнення кольок. Чутливий вентиляційний клапан пляшечки закривається в момент призупинення малюком смоктальних рухів, забезпечуючи захист від протікання в перервах між годуванням.

Пляшечка оснащена термочутливим індикатором. У випадку, коли температура їжі- оптимальна, на індикаторі з'являються букви "ОК". Перед початком годування, пляшечку потрібно обережно збовтати для того, щоб розприділити тепло, почекати 10-15 секунд, після чого, перевірити індикатор.

Увага: Якщо колір індикатора залишається чорним, не давайте пляшечку малюку, оскільки температура вмісту пляшечки може бути дуже холодною. Якщо вміст пляшечки надмірно гарячий, на індикаторі появляється чітка буква "Н". При нагріванні пляшечки в спеціальному нагрівачі чи на водяній бані, індикатор варто обережно протирати. Пляшечку не можна класти в посудомийну машину.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски та пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин провіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Провіряйте соски і міняйте їх в тому випадку, коли вони стають липкими, розтягнутими, або ж при появі других признаків зношення. Не дозволяйте малюку брати пляшечку з собою в ліжечко та не залишайте малюка самого надовго під час годування. Використання молока, молочної суміші, соків чи солодких напоїв протягом довгого періоду часу може стати причиною погіршення стану зубів. Проконсультуйтесь з вашим лікарем стосовно найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не являється іграшкою. Перед використанням пляшечки, будь ласка, зніміть кришку і положіть її, в недоступному для дітей, місці. Використовувати тільки під наглядом дорослих. Не кип'ятити в мікрохвильовій печі. Під час підігріву рідини в пляшечці в мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Ніколи не наливайте в пляшечку газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Опіки можуть виявитися результатом перегріву в мікрохвильовій печі. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням. Ніколи не залишайте малюка без нагляду під час використання ним, того чи іншого, дитячого виробу.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім потребам ДСТУ і СанПіН.

Склад: полікарбонат, силікон.


США