продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Силіконова пляшечка з силіконовою ложечкою для годування 150ml

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Бутылка-термос Bebe Jou VioletNuby(Нуби) Набір для годування 60ml (пляшечка з ложечкою)

Nuby(Нуби) Силіконова пляшечка з силіконовою ложечкою для годування 150ml

Цена: 474 p.

Вона є абсолютно безпечною: не містить Bisphenol-A;
Виготовлена з унікального, надм'якого силікону, що використовується в косметичній медицині;
Досконало унікальний продукт для годування;
Силіконова ложечка підходить тільки для силіконової пляшечки;
Допоможе батькам на першому етапі переходу від рідкої їжі до більш густішої;
Призначена для вводу в раціон перших пюре та напівгустих каш.

Силіконова ложечка: Досконало унікальний продукт для годування. Силіконова ложечка підходить тільки для силіконової пляшечки. Призначена для вводу в раціон перших пюре та напівгустих каш. Допоможе батькам на першому етапі переходу від рідкої їжі до більш густішої. Пляшечка і ложечка виготовлені з високоякісного силікону, абсолютно безпечного та нетоксичного матеріалу. При натисканні на стінки пляшечки їжа поступає в ложку, а згодом малюк з радістю смакує кашку. Дитину можна годувати навіть і у лежачому положенні. Силіконова ложечка, м’яка та безпечна, не травмує ясна малюка, зручна у використанні. Силіконові ложечки являються 2 стадією системи годування Natural Touch. Ложечки підходять для пляшечок Natural Touch.

Попередження: Силіконові ложечки можуть зношуватись. Для виявлення тріщин перевіряйте ложечку. Щоб уникнути пошкоджень не дозволяйте малюку жувати чи гризти м’яку ложечку, так як це може призвести до появи тріщин. Перевіряйте та замінюйте ложечку в тому випадку, якщо вона стала липкою, розтягнутою, на ній з’являються тріщини чи виникають інші ознаки зношення. Не класти в СВЧ-піч.

Увага: Не дозволяйте малюку брати пляшечку з собою в ліжко та не залишайте малюка надовго одного під час годування. Ніколи не залишайте малюка без нагляду під час використання ним цього чи іншого дитячого виробу. Завжди перевіряйте температуру рідини перед тим, як годувати дитину.
Ложечка і силіконова пляшечка Natural Touch - ідеальний варіант, як для мами, так і для дитини. Таке поєднання відкриє ще декілька секретних можливостей.

Пляшечка: Пляшка виготовлена з високоякісного силікону, самого безпечного, самого дорогого і якісного матеріалу, який буде служити Вам протягом всього терміну годування дитини. Нові стандарти матеріалу, використовуваного в аксесуарах, - 100% безпека: 0% Bisphenol-А, силікон є хімічно і біологічно інертний матеріал(використовується в кардіології). Абсолютно унікальна пляшечка повністю виготовлена із силікону. Додаткові, щільні, повітряні клапани на дні пляшечки повільно пропускають повітря для зняття вакууму. Еластичні стінки дозволяють і маляті брати участь у процесі спілкування з нею, він може їх зжимати, так само, як і мамині груди.

Не кип'ятити БІЛЬШЕ П'ЯТИ ХВИЛИН! Безпечно мити у посудомийній машині на верхній полиці.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: силікон, поліпропілен.

США