продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Силіконова пляшечка, повільний потік 150ml

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Пляшечка дизайнерська, стандартне горло, знімні ручки, 270ml., (колір в асорт.6)Nuby(Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 360ml., (колір в асорт.4)

Nuby(Нуби) Силіконова пляшечка, повільний потік 150ml

Цена: 493 p.

Знайомі форма і розмір забезпечують легке прийняття соски.
Вона є абсолютно безпечною: не містить Bisphenol-A.
Виготовлена з унікального, надм'якого силікону, що використовується в косметичній медицині.

Соска: Унікальна соска Natural Touch - новий стандарт ширини основи, що має особливе значення для комфортного годування малюка, тому що повторює зовнішню, анатомічну будову ареоли соска грудей матері. Знайомі форма і розмір забезпечують легке прийняття соски. Вона є абсолютно безпечною: не містить Bisphenol-А, виготовлена з унікально надм'якого силікону, що використовується в косметичній медицині. Відмінні, теплопровідні характеристики дозволяють йому проводити тепло вмісту пляшечки, повторюючи тепло маминих грудей. Природний рух повторює динаміку грудей під час годування, м'яко згинаючись і подовжуючись. Це створює відчуття природності і, головне, дозволяє маляті захоплювати сосок під правильним кутом, що позитивно позначається на його прикусі і формуванні природних смоктальних рефлексів. М'який, щільний та еластичний, він перешкоджає злипанню соски за будь-яких маніпуляцій, що дозволяє навчати смоктанню в складних випадках відмови від грудей. Три великих повітряних клапана в основі соски, безшумні при використанні забезпечать максимальний комфорт під час годування. Соска, яка допомагає зменшити ризик виникнення кольок і проблем, пов'язаних з вакуумом. Легко миється і стерилізується в температурі до 300 градусів, не залишаючи ні затишних куточків для бактерій, ні можливості розтанути, якщо ви заснули з дитиною в процесі стерилізації.
Соска і силіконова пляшечка Natural Touch - ідеальний варіант, як для мами, так і для дитини. Таке поєднання відкриє ще кілька секретних можливостей.

Пляшечка: Пляшка виготовлена з високоякісного силікону, самого безпечного, самого дорогого і якісного матеріалу, який буде служити Вам протягом всього терміну годування дитини. Подача харчування без бульбашок: спеціальний клапан зрівнює тиск в пляшечці, дозволяючи потоку в сосці бути таким же, як у матері, що годує грудьми. Нормальна швидкість течії струменя молока, коли пляшка перевернута- приблизно крапля в секунду. Такі ж технічні характеристики і у пляшечки Natural Touch. Високий відсоток прийняття дітьми (98%): при використанні силіконової пляшечки Natural Touch, як і під час годування грудьми, відбувається стиснення соска і навколососкової ділянки (ареоли) пляшечки з подальшим рухом язичка та нижньої щелепи, що створює тиск у ротовій порожнині і призводить до надходження молока. З жорсткими пляшечками це зробити неможливо! Надм'який, медичний силікон Natural Touch передає тепло налитої рідини, тим самим, немовля відчуває присутність материнського тепла і турботи. Нові стандарти матеріалу, використовуваного в аксесуарах, - 100% безпека: 0% Bisphenol-А, силікон є хімічно і біологічно інертний матеріал (використовується в кардіології). Абсолютно унікальна пляшечка повністю виготовлена із силікону. Додаткові, щільні, повітряні клапани на дні пляшечки повільно пропускають повітря для зняття вакууму. Еластичні стінки дозволяють і маляті брати участь у процесі спілкування з нею, він може їх зжимати, так само, як і мамині груди. У випадках, якщо малюк не розуміє принципи смоктання, мама легко може показати, яким чином добувається молоко. Спостерігалися випадки повернення до ГВ. Абсолютно незамінна для недоношених і ослаблених дітей, оскільки дорослий може контролювати або створювати потік молока.

Не кип'ятити БІЛЬШЕ П'ЯТИ ХВИЛИН! Безпечно мити у посудомийній машині на верхній полиці.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски і пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин, перевіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Перевіряйте й замінюйте соски, коли вони стають липкими, розтягнутими або ж з'являються інші ознаки зношування.

НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ дитині брати пляшечку з собою в ліжко і НЕ ЗАЛИШАЙТЕ малюка надовго одного під час годування. Тривале вживання молока, молочної суміші, соків або солодких напоїв може стати причиною погіршення стану зубів. Порадьтеся зі своїм лікарем з приводу найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не є іграшкою. Будь ласка, перед використанням пляшечки зніміть кришку і покладіть її в, недоступне для дітей, місце. Використовувати лише під наглядом дорослих. Ніколи не наливайте в пляшечку газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням. Ніколи не залишайте дитину без нагляду під час використання нею, цього чи іншого, дитячого виробу.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: силікон, поліпропілен.

США