продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Поїльник з ручками, силіконовий носик-непроливайка, 240ml., (колір в асорт.5)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Поїльник-непроливайка з ручками, силіконовий носик, 210mlNuby (Нуби) Поильник-непроливайка с ручками, 270 мл

Nuby(Нуби) Поїльник з ручками, силіконовий носик-непроливайка, 240ml., (колір в асорт.5)

Цена: 323 p.

М'який і пружній носик-непроливайка;
Клапан "Мультипотік" - повний контроль над швидкістю потоку;
Легко тримати - ергономічний дизайн;

Не капає!
Не протікає!
Не турбує!

Ергономічний поїльник зручний у використанні як для батьків, так і для маленьких дітей. Процес навчання малюка самостійному питтю стане легким, завдяки м'якому, силіконовому носику і анатомічній формі поїльника, розробленій спеціально для дитячих долоньок. Особлива система без клапанів призупиняє проливання.

Носик: Завдяки унікальній технології, рідина поступає в м'який, силіконовий носик, тільки в момент звершення малюком смоктальних рухів, що призупиняє протікання поїльника та подразнення ніжних ясен і зубів дитини.

Поїльник: Зроблений з прозорого, ударостійкого пластику. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігріву рідини.

Використання: Мити, як перед першим використанням, так і після кожного наступного використання. Наповнити чашку рідиною (приблизно на 3/4). Щільно закрити кришку для забезпечення герметичності.

Догляд: Виріб можна безпечно мити в посудомийній машині (тільки на верхній полиці) чи мити в теплій воді з використанням м'якого, рідкого мила, після чого, ретельно промити в чистій воді.

Попередження: Не кип'ятити. Щоб уникнути травм, не дозволяйте малюку гуляти і бігати з поїльником. Силіконовий носик не призначений для використання в якості прорізувача. Будь ласка, не дозволяйте малюку гризти або жувати м'який носик, так як це може призвести до протікання і розривів. Змінні носики продаються окремо. Ніколи не наливайте в поїльник газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Ніколи не залишайте малюка без нагляду під час використання ним, того чи іншого, дитячого виробу. Завжди перевіряйте температуру перед тим, як годувати малюка.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: пластмаса, силікон, гумові вставки.


США