продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Поїльник-непроливайка з накладками для пальців та гігієнічним ковпачком 270ml.

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Поильник с носиком-непроливайкой, 210 млСистема кормления 3в1 бутылочка Nuby 295 мл

Nuby(Нуби) Поїльник-непроливайка з накладками для пальців та гігієнічним ковпачком 270ml.

Цена: 247 p.

Пластиковий носик-непроливайка;
Клапан "Два потоки";
Зручні накладки для пальців;
Відкляцуючий ковпачок.

Стійка до проливання запатентована, клапанна система "Два потоки" дозволяє регулювати швидкість потоку від повільного до швидкого.

М'який носик поїльника не завдає турбот ніжним яснам дитини. Він прикритий ковпачком, зручним у використанні. Ця розробка захищає носик від забруднення в перервах між використанням. Коли дитина захоче попити з поїльника, вона зможе легко відщепнути ковпачок, який при цьому не впаде з кришки. Поїльник не розіб'ється при падінні. Клапан "Два потоки" запобігає протіканню та проливанню. Рідина надходить в носик тільки в момент пиття. Клапанна система дозволяє регулювати швидкість потоку. Стійкий до проливання поїльник підходить для використання у мікрохвильовій печі. При розігріванні у мікрохвильовій печі, кришка поїльника повинна бути знята. Поїльник може бути використаний для різноманітних напоїв, від фруктових соків до молока і води. Зверніть увагу на те, що змінні клапани продаються окремо.

Використання: Мити перед першим використанням і після кожного наступного використання. Наповнити чашку рідиною (приблизно на 3 / 4). Щільно закрити кришку для забезпечення герметичності.

Догляд: Виріб можна безпечно мити у посудомийній машині на верхній полиці або мити в теплій воді з використанням м'якого, рідкого мила, а потім ретельно промивати в чистій воді.

Попередження: Не кип'ятити. Щоб уникнути травм, не дозволяйте дитині гуляти і бігати з поїльником. Носик поїльника не призначений для використання в якості прорізувача. Будь ласка, не дозволяйте своїй дитині жувати або гризти м'який носик. Регулярно перевіряйте носик на протікання і, в разі необхідності, замінюйте поїльник. Ніколи не наливайте в поїльник газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Ніколи не залишайте дитину без нагляду, під час використання нею, цього чи іншого, дитячого виробу. Завжди перевіряйте температуру перед тим, як годувати дитину.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: поліпропілен.

США