продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 360ml., (колір в асорт.4)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Силіконова пляшечка, повільний потік 150mlNuby (Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 300мл., (колір в асорт.4)

Nuby(Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 360ml., (колір в асорт.4)

Цена: 341 p.

Знімне вентильоване дно не дає повітрю поступати в соску.

Спеціально розроблений повітряний клапан, відкривається в момент звершення малюком смоктальних рухів. Така система дозволяє повітрю поступати через дно пляшечки, допомагаючи призупинити ковтання повітря малюком та виникнення кольок. Чутливий вентиляційний клапан пляшечки закривається в момент призупинення малюком смоктальних рухів, забезпечуючи захист від протікання в перервах між годуванням.

Пляшечка: Зроблена з прозорого, ударостійкого пластику.

Соска: Запатентована система соски Nuby™ дозволяє масажувати ясна та полегшує процес прорізування зубів. Антиколікова система соски дозволяє призупинити ковтання повітря та виникнення кольок.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски та пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин, провіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Провіряйте соски і міняйте їх в тому випадку, коли вони стають липкими, розтягнутими, або ж при появі других признаків зношення. Не дозволяйте малюку брати пляшечку з собою в ліжечко та не залишайте малюка самого надовго під час годування. Використання молока, молочної суміші, соків чи солодких напоїв протягом довгого періоду часу, може стати причиною погіршення стану зубів. Проконсультуйтесь з вашим лікарем стосовно найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не являється іграшкою. Перед використанням пляшечки, будь ласка, зніміть кришку і положіть її в, недоступному для дітей, місці. Використовувати тільки під наглядом дорослих. Не кип'ятити в мікрохвильовій печі. Під час підігріву рідини в пляшечці в мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Ніколи не наливайте в пляшечку газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Опіки можуть виявитися результатом перегріву в мікрохвильовій печі. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням. Ніколи не залишайте малюка без нагляду під час використання ним, того чи іншого, дитячого виробу.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім потребам ДСТУ і СанПіН.

Склад: полікарбонат, силікон.

США