продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Пляшечка з похилом, стандартне горло, змінний потік, знімне вентильоване дно, 240 мл., (колір в асорт.4)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Пляшечка з похилом, станд. горло,соска-непролив.змінний потік, 180mlNuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, стандартне горло, соска швидкий потік, знімне вентильоване дно, 300ml., (колір в асорт.2)

Nuby(Нуби) Пляшечка з похилом, стандартне горло, змінний потік, знімне вентильоване дно, 240 мл., (колір в асорт.4)

Цена: 266 p.

Пляшечка: Зроблена з прозорого ударостійкого пластику. Можна кип'ятити. Можна безпечно мити у посудомийній машині на верхній полиці. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігрівання рідини. При підігріванні рідин в пляшечці у мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Поділи на пляшечці наведені в унціях і мілілітрах.

Соска: Запатентована система соски Nuby ™ дозволяє масажувати ясна і полегшує процес прорізування зубів. Повітряні клапани соски дозволяють запобігти заковтуванню повітря і виникненню "дитячих кольок".
Знімне вентильоване дно;
Рідина надходить у соску під нахилом;
Похила форма пляшки перешкоджає надходженню повітря в соску;
Змінний потік.

Запобігаючи колькам, батьки дарують собі і дитині комфорт і спокійний сон.

Силіконовий клапан в знімному дні відкривається при смоктальних рухах малюка. Повітря надходить через дно в пляшку, запобігаючи винекненню кольок та заковтуванню повітря. Клапан закривається після закінчення смоктальних рухів, тим самим забезпечуючи герметичність. Спеціальна конструкція вентильованого дна дозволяє повітрю надходити в пляшку через дно, а не через соску, що знижує ризик кольок.

Клапан: Перед першим застосуванням, акуратно розтягніть в сторони нижній силіконовий клапан для його нормального функціонування.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски і пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин, перевіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Перевіряйте соски, замінюйте їх у тому випадку, коли вони стають липкими, розтягнутими або ж з'являються інші ознаки зношування. Не дозволяйте дитині брати пляшечку з собою в ліжко і не залишайте маля надовго одного під час годування. Тривале вживання молока, молочної суміші, соків або солодких напоїв може стати причиною погіршення стану зубів. Порадьтеся зі своїм лікарем з приводу найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не є іграшкою. Будь ласка, перед використанням пляшечки зніміть кришку і покладіть її в, недоступне для дітей, місце. Використовувати лише під наглядом дорослих. Пляшечку можна поміщати в паровий стерилізатор. Не кип'ятити у мікрохвильовій печі. При підігріванні рідин в пляшечці у мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Опіки можуть стати результатом перегріву у мікрохвильовій печі.

Після підігрівання пляшечки в спеціальному підігрівачі або на водяній бані, пляшечку слід перевернути набік для того, щоб стекла гаряча вода, яка зібралися на дні. Це необхідно зробити для того, щоб випадково не обпекти дитину.

Ніколи не залишайте дитину без нагляду під час використання нею, цього чи іншого, дитячого виробу. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: полікарбонат, силікон.

США