продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Пляшечка дизайнерська, стандартне горло, знімні ручки, 270ml., (колір в асорт.6)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Дизайнерська пляшечка з широким горлом, 210mlNuby(Нуби) Силіконова пляшечка, повільний потік 150ml

Nuby(Нуби) Пляшечка дизайнерська, стандартне горло, знімні ручки, 270ml., (колір в асорт.6)

Цена: 284 p.

Пляшечка-непроливайка створена для полегшення процесу годування, як для мами, так і для дитини.
Соска-непроливайка,
М'які знімні ручки в комплекті.

Соска: Перша та єдина унікальна соска-непроливайка розроблена таким чином, щоб запобігти протіканню і проливанню.

Знімні ручки дозволяють малюку зручно тримати пляшечку в ранньому віці та ідеально підходять для малюка, який вже може тримати пляшечку самостійно, але ще не вміє пити з чашки.

За допомогою системи "Мультипотік", рідина поступає в соску тільки в момент звершення малюком смоктальних рухів. Розріз закривається в момент призупинення смоктальних рухів, що забезпечує захиcт від протікання. Антиколікова система соски дозволяє призупинити ковтання повітря і виникнення кольок. Запатентовані силіконові гульки соски Nuby™ масажують ясна та полегшують процес прорізування зубів.

Пляшечка: Зроблена з прозорого, ударостійкого пластику, можна кип'ятити. Безпечно мити в посудомийній машині на верхній полиці. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігрівання рідини. При підігріві рідин в пляшечці в мікрохвильовій печі, соска і кришка пляшечки завжди повинні бути зняті. Поділи на пляшечці вказані в унціях і в мілілітрах.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски та пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин, провіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Провіряйте соски і міняйте їх в тому випадку, коли вони стають липкими, розтягнутими, або ж при появі других признаків зношення. Не дозволяйте малюку брати пляшечку з собою в ліжечко та не залишайте малюка самого надовго під час годування. Використання молока, молочної суміші, соків чи солодких напоїв протягом довгого періоду часу, може стати причиною погіршення стану зубів. Проконсультуйтесь з вашим лікарем стосовно найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не являється іграшкою. Перед використанням пляшечки, будь ласка, зніміть кришку і покладіть її в, недоступному для дітей, місці. Використовувати тільки під наглядом дорослих. Не кип'ятити в мікрохвильовій печі. Під час підігріву рідини в пляшечці в мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Ніколи не наливайте в пляшечку газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Результатом перегріву в мікрохвильовій печі можуть стати опіки. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням. Ніколи не залишайте малюка без нагляду, під час використання ним, того чи іншого дитячого виробу.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім потребам ДСТУ і СанПіН.

Склад: полікарбонат, силікон.


США