продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Набір для годування 60ml (пляшечка з ложечкою)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Силіконова пляшечка з силіконовою ложечкою для годування 150mlNuby(Нуби) Дизайнерська пляшечка з широким горлом, 210ml

Nuby(Нуби) Набір для годування 60ml (пляшечка з ложечкою)

Цена: 247 p.

Зручна пляшка 60 мл.
М'який носик для годування з ковпачком;
Ложка для годування;
Вакуумний диск і дно, яке прикручується.

Просте знайомство з густою однорідною їжею!
Нічого зайвого - точне дозування!
Чисті руки у мами і малюка!

Інструкція по догляду:
Перед вживанням вимийте всі частини м'яким миючим засобом. Помістіть вакуумний диск в широкий кінець пляшечки. Потім прикріпіть дно. Вставте носик у верхнє кільце, наповніть пляшечку необхідною кількістю їжі, потім прикріпіть кільце до пляшечки. М'яко натисніть на вакуумний диск, проштовхуючи його вгору, щоб повітря вийшло з пляшки і носик наповнився їжею. Під час смоктання носик завжди залишається наповненим їжею, а повітря не потрапляє в шлунок дитини. Використовуйте ложку, коли дитина буде до цього готова. Використовуючи ложку, натискайте на вакуумний диск, щоб ложка наповнилася необхідною кількістю їжі. Всі деталі набору можна мити в гарячій, мильній воді. Пластикові деталі можна поміщати на верхню полицю посудомийної машини. Всі деталі набору повинні бути чистими. Переконайтеся в тому, що носик і ложка для годування також звільнені від залишків їжі.

Попередження: Не наливайте в пляшечку молочні суміші, молоко та інші негусті рідини. Використовуйте пляшечку тільки для вузького, однорідного харчування: каш, пюре, протертого супу, м'якого сиру і т.д. Під час годування через носик не можна тиснути на поршень, інакше малеча може задихнутися. Перевіряйте й негайно замінюйте носик в тому випадку, якщо він стає липким, розтягнутим, на ньому з'являються тріщини або виникають інші ознаки зношування. Не залишайте дитину без нагляду під час годування.

Кришка від пляшечки не є іграшкою. Будь ласка, перед використанням пляшечки зніміть кришку і покладіть її в, недоступне для дітей, місце. Не кип'ятити у мікрохвильовій печі. При підігріванні їжі в пляшечці у мікрохвильовій печі, кришка від пляшечки завжди повинна бути знята. Опіки можуть бути результатом перегріву у мікрохвильовій печі. Завжди перевіряйте температуру їжі перед годуванням. Виріб використовуйте тільки за призначенням. Використовуйте тільки носики Luv n'care ® Nurturcare ™.

Примітка: Термін використання носиків залежить від кожної дитини. Порадьтеся зі своїм педіатром. Пошкоджені носики слід негайно замінити.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: пластмаса, еластомер.

США