продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby(Нуби) Дизайнерська пляшечка з широким горлом, 210ml

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Набір для годування 60ml (пляшечка з ложечкою)Nuby(Нуби) Пляшечка дизайнерська, стандартне горло, знімні ручки, 270ml., (колір в асорт.6)

Nuby(Нуби) Дизайнерська пляшечка з широким горлом, 210ml

Цена: 296 p.

Соска-непроливайка;
М'які, знімні ручки в комплекті.

Володіє динамічним колірним компонентом - спідницею, пляшечка допомагає малюку вивчати пропорції, адже мозок у його віці здатний засвоїти в сотні разів більше інформації, ніж у дорослої людини.

Ергономічна пляшечка з новою, силіконовою соскою-непроливайкою спеціально розроблена для полегшення процесу годування як для мами, так і для дитини. Знімні ручки дозволяють дитині зручно тримати пляшечку в ранньому віці і ідеально підходять для дитини, яка вже може тримати пляшечку самостійно, але ще не вміє пити з чашки. Для полегшення догляду за дитиною Nuby ™ випускає продукцію, в основі якої лежать інноваційні розробки.

Пляшечка: Зроблена з прозорого, ударостійкого пластику. Можна кип'ятити. Можна безпечно мити у посудомийній машині на верхній полиці. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігрівання рідини. При підігріванні рідини в пляшечці у мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Поділи на пляшечці вказані в унціях і в мілілітрах.

Соска: Соска-непроливайка розроблена для запобігання протікання та проливання. Запатентована система соски Nuby ™ дозволяє масажувати ясна і полегшує процес прорізування зубів. Повітряні клапани соски дозволяють запобігти заковтуванню повітря і виникненню "дитячих кольок".

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски і пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин, перевіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Перевіряйте і замінюйте соски у тому випадку, коли вони стають липкими, розтягнутими або ж з'являються інші ознаки зношування. Не дозволяйте дитині брати пляшечку з собою в ліжко і не залишайте маля надовго одного під час годування. Тривале вживання молока, молочної суміші, соків або солодких напоїв може стати причиною погіршення стану зубів. Порадьтеся зі своїм лікарем з приводу найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не є іграшкою. Будь ласка, перед використанням пляшечки, зніміть кришку і покладіть її в, недоступне для дітей, місце. Використовувати лише під наглядом дорослих. Ніколи не наливайте в пляшечку газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Ніколи не залишайте дитину без нагляду під час використання нею, цього чи іншого, дитячого виробу. Опіки можуть бути результатом перегріву у мікрохвильовій печі. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: полікарбонат, силікон.

США