продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby Термочутлива пляшечка, широке горло, вентильоване дно, 180ml. (колір в асорт.4)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, стандартне горло, знімне, вент.дно, 150ml. (колір в асорт.2)Nuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, широке горло, вентильоване дно, 270ml., (колір в асорт.4)

Nuby Термочутлива пляшечка, широке горло, вентильоване дно, 180ml. (колір в асорт.4)

Цена: 300 p.

Пляшечка: Зроблена з прозорого, ударостійкого пластику.

Соска: Запатентована система соски Nuby ™ дозволяє масажувати ясна і полегшує процес прорізування зубів. Повітряні клапани соски дозволяють запобігти заковтуванню повітря і виникненню "дитячих кольок".
Термодатчик;
Вентильоване дно;
Ковпачок щільно прилягає до соски;
Соска "Змінний потік".

Термодатчик покаже оптимальну температуру годування. Вентильоване дно не дає повітрю надходити в соску.

Спеціально розроблений повітряний клапан відкривається в момент, здійснення дитиною, смоктальних рухів. Така система дозволяє повітрю надходити через дно пляшечки, допомагаючи запобігти заковтуванню повітря дитиною і виникненню "дитячих кольок". Чутливий вентиляційний клапан пляшечки закривається в момент припинення дитиною смоктальних рухів, забезпечуючи захист від протікання в перервах між годуваннями.

Пляшечка забезпечена термочутливим індикатором. У випадку, коли температура їжі є оптимальною, на індикаторі з'являються літери "ОК". Перед початком годування, пляшечку слід обережно збовтати для того, щоб розподілити тепло, почекати 10-15 секунд і потім перевірити індикатор.

Увага: Якщо колір індикатора залишається чорним, не давайте дитині пляшечку, оскільки температура вмісту пляшки може бути занадто холодною. Якщо вміст пляшечки надто гарячий, на індикаторі з'являється чітка літера "Н". При нагріванні пляшечки в спеціальному нагрівачі або на водяній бані, індикатор слід акуратно протерти. Пляшечку не можна поміщати в посудомийну машину.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски і пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватися. Для виявлення тріщин, перевіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Перевіряйте і замінюйте їх у тому випадку, коли вони стають липкими, розтягнутими або ж з'являються інші ознаки зношування. Не дозволяйте дитині брати пляшечку з собою в ліжко і не залишайте маля надовго одного під час годування. Тривале вживання молока, молочної суміші, соків або солодких напоїв може стати причиною погіршення стану зубів. Порадьтеся зі своїм лікарем з приводу найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не є іграшкою. Будь ласка, перед використанням пляшечки зніміть кришку і покладіть її в, недоступному для дітей, місці. Використовувати лише під наглядом дорослих. Пляшечку можна нагрівати в спеціальному нагрівачі і на водяній бані. Не кип'ятити у мікрохвильовій печі. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігрівання рідини. При підігріванні рідин в пляшечці у мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Опіки можуть бути результатом перегріву у мікрохвильовій печі. Після підігрівання пляшечки в спеціальному нагрівачі або на водяній бані, пляшечку слід повернути набік для того, щоб стекла гаряча вода, яка зібралася на дні. Це необхідно зробити для того, щоб випадково не обпекти дитину. Завжди перевіряйте температуру рідини перед тим, як годувати дитину.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: полікарбонат, силікон.

США