продолжение здесь как узнать по гороскопу свое дерево гороскоп животных для знаков зодиака кто не подходит женщине овну по гороскопу гороскоп на завтра по работе стрелец

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby (Нуби) Поїльник- непроливайка з ручками та ковпачком, 240ml., (колір в асорт.6)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Термочутлива пляшечка, широке горло, вентильоване дно, 270ml., (колір в асорт.4)Nuby(Нуби) Поїльник-непроливайка з ручками, силіконовий носик, 210ml

Nuby (Нуби) Поїльник- непроливайка з ручками та ковпачком, 240ml., (колір в асорт.6)

Цена: 284 p.

• М'яка і стійка силіконова трубочка;
• Відкляцуючий ковпачок;
• Легко тримати - ергономічний дизайн;
• Від 12 міс.

Гарний і практичний!

Нова, м'яка трубочка для пиття не спричиняє турботи ніжним яснам і захищає зубчики малюка. Трубочка прикрита відкляцуючим ковпачком, зручним у використанні. Унікальна розробка захищає трубочку для пиття від забруднення в перервах між використанням.

Підходить для подорожей і короткочасних поїздок. Відкляцуючий ковпачок зберігає трубочку в чистоті. Коли дитина захоче пити, вона без затруднень зможе відкрити ковпачок задопомогою клацання, при цьому ковпачок відкидається назад і не падає з кришечки. Рідина поступає в трубочку тільки в момент пиття.

Ергономічний поїльник зручний у використанні як для батьків, так і для маленьких дітей.

Поїльник: Вироблений з прозорого, ударостійкого пластику. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігрівання рідини.

Використання: Мити, як перед першим використанням, так і після кожного наступного використання. Наповнити чашку рідиною (приблизно на 3/4). Щільно закрити кришку для забезпечення герметичності.
Догляд: Виріб можна безпечно мити в посудомийній машині (тільки на верхній поличці) або мити в теплій воді з використанням м'якого, рідкого мила, а потім ретельно промити в чистій воді.

Попередження: Не кип'ятити. Щоб уникнути травм, не дозволяйте малюку гуляти і бігати з поїльником. Силіконовий носик не призначений для використання в якості прорізувача. Будь ласка, не дозволяйте малюку гризти або жувати м'який носик, так як це може призвести до протікання і розривів. Змінні носики продаються окремо. Ніколи не наливайте в поїльник газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Ніколи не залишайте малюка без нагляду під час використання ним, того чи іншого, дитячого виробу. Завжди перевіряйте температуру перед тим, як годувати малюка.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає всім вимогам ДСТУ і СанПіН.

Склад: пластмаса, силікон, гумові вставки.

США