spybot search and destroy free for windows 7 blackberry text message spy android phone tracker theft click nokia mobile tracking by imei number xx

Ваша корзина пуста.

 
Главная / Магазин / Бутылочки / Nuby (Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 300мл., (колір в асорт.4)

Бутылочки и поильники для самых маленьких

Красивая и удобная одежда для мальчиков и девочек

Nuby(Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 360ml., (колір в асорт.4)Nuby(Нуби) Пляшечка з похилом, широке горло, соска-непроливайка, знімне дно, 270ml. (колір в асорт.4)

Nuby (Нуби) Пляшечка з широким горлом, соска-непроливайка мультипотік, знімне вентильоване дно, 300мл., (колір в асорт.4)

Цена: 284 p.

Ергономічний дизайн пляшечки розроблений так, щоб виріб було зручно тримати як мамі, так і малюку. Знімне вентиляційне дно не дає повітрю поступати в соску.

Анатомічна форма розроблена спеціально для руки малюка.

Соска: Перша і єдина соска-непроливайка створена для призупинення протікання та проливання. Рідина поступає в соску тільки в момент звершення малюком смоктальних рухів. Розріз закривається в момент призупинення смоктальних рухів, що забезпечує захист від протікання. Повітряні клапани соски запобігають заковтуванню повітря і виникненню "дитячих кольок". Запатентовані силіконові гульки соски Nuby™ масажують ясна і полегшують процес прорізування зубів.

Пляшечка: Виготовлена з прозорого ударостійкого поліпропілену. Не кип'ятити більше п'яти хвилин! Безпечно мити в посудомийній машині на верхній полиці. Мікрохвильова піч підходить тільки для розігрівання рідин. При підігріванні рідин в пляшечці в мікрохвильовій печі, соска і кришка від пляшечки повинні бути завжди зняті. Поділи на пляшечці наведені в унціях і мілілітрах.

Важливо: Мийте і кип'ятіть соски і пляшечки перед використанням. Всі соски можуть зношуватись. Для виявлення тріщин, перевіряйте кожну соску шляхом витягування соска. Перевіряйте та замінюйте соски тоді, коли вони стають липкими, розтягнутими або ж на них з'являються інші ознаки зношування. Не ДОЗВОЛЯЙТЕ дитині брати пляшечку з собою в ліжко і не залишайте малюка надовго одного під час годування. Вживання молока, молочної суміші, соків чи солодких напоїв протягом довгого періоду часу може стати причиною погіршення стану зубів. Проконсультуйтесь з вашим лікарем щодо найбільш оптимального способу годування з пляшечки.

Попередження: Кришка від пляшечки не є іграшкою. Будь ласка, перед використанням пляшечки зніміть кришку і покладіть її в, недоступне для дітей, місце. Використовувати тільки під наглядом дорослих. Не кип'ятити в мікрохвильовій печі. При підігріванні рідин в пляшечці в мікрохвильовій печі кришка від пляшечки повинна бути завжди знята. Результатом перегріву в мікрохвильовій печі можуть стати опіки. Ніколи не наливайте в пляшечку газовані напої, виникаючий тиск може призвести до протікання. Завжди перевіряйте температуру рідини перед годуванням. Ніколи не залишайте малюка без нагляду під час використання ним, цього чи іншого, дитячого виробу.

Виріб виготовлено з безпечних, довговічних, нетоксичних матеріалів. Сертифіковано в Україні. Відповідає усім потребам ДСТУ і СанПін.

Склад: поліпропілен, силікон.

США